ASIR Jídelní lavice Stormi – elegantní design v borovici atlantic a šedé barvě


Jídelní lavice STORM je jednoduchého designu v kombinaci dekoru borovice atlantic a šedé barvy. Je to kus nábytku, na který se budou vaši hosté jistě rádi posadit a užít si společné chvíle při jídle.

Tento kus nábytku je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit moderní a stylové interiéry. Lavice má 100 cm šířku a je 39 cm hluboká, což ji dělá ideálním volbou pro různé druhy pokojů.

Elegantní design a kvalitní provedení

ASIR Jídelní lavice Stormi je vyrobena z kovového rámu, který jí dodává velmi elegantní vzhled. Lavice má dřevěné nohy a polstrování ze 100% Polyuretanu, což ji dělá pohodlným a trvanlivým kusem nábytku.

Kombinace borovice atlantic a šedé barvy je velmi vkusná a dává lavici moderní a nadčasový vzhled. Díky tomu se lavice STORM hodí do různých interiérů, od moderních až po tradiční.

Rozměry a využití

ASIR Jídelní lavice Stormi má rozměry 100 cm šířku, 39 cm hloubku a 48 cm výšku. Může být použita jako lavice ke stolu, nebo ji můžete použít jako sedačku v obývacím pokoji.

Pokud hledáte stylový, ale zároveň funkční a pohodlný kus nábytku do vašeho domova, lavice STORM je vynikající volbou. Můžete ji kombinovat s různými styly stolů nebo ji použít v kombinaci s židlemi.

Chcete si pořídit ASIR Jídelní lavici Stormi? Naleznete ji na stránkách Nábytek Přehledně, kde si můžete vybrat z různých barevných provedení.

Asir jidelni lavice Stormi

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.