ASIR Nástěnný obraz DALI 45 x 70 cm pro moderní interiéry

DALI je na semišovém plátně natištěný obraz, který může být ozdobou v jakémkoliv pokoji Vašeho domu či bytu.

Digitální tisk na semišovém plátně s motivem Dalího ztvárnění času

Představujeme Vám ‚DALI‘: digitální tisk na semišovém plátně, tentokrát s designovým motivem Dalího ztvárnění času. Tento obraz je vytvořen za použití moderních technologií a prosvěcuje kouzelným, a zároveň pestrým světem, tak jak to byl zvyk u Dalího.

Rozměry obrazu

Obraz je sestaven ze semišového plátna a z rámu vyrobeného z dřevěných 3 cm silných lišt. Rozměry jsou: Šířka – 70 cm, Výška – 45 cm, hmotnost 450 gramů.

Vhodný do každého interiéru

Nástěnný obraz DALI je vhodný do každého interiéru. Jako ozdoba v hale, na stěně obývacího pokoje nebo ložnice. Ve spojení s novými technologiemi tisku má tento obraz velmi živé barvy a detaily.

Chcete-li náš obraz zakoupit, navštivte naši stránku: ASIR Nástěnný obraz DALI 45 x 70 cm

ASIR Nástěnný obraz DALI 45 x 70 cm

Jak si pověsit obrázek na stěnu

Není nic jednoduššího, než obraz pověsit na zeď. V každém balení je přiložen speciální závěs, na který stačí jen zavěsit obrázek a připevnit ho na zeď pomocí hřebíků či šroubů.

ASIR Nástěnný obraz DALI 45 x 70 cm

ASIR Nástěnný obraz DALI 45 x 70 cm je skvělým dárkem pro milovníky umění a moderních technologií. Pokud chcete vytvořit svůj moderní interiér, určitě si tento obraz pořiďte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.