Aterialů: bambusové dřevo a textilie (černá/šedá)

Masivní sklopná židle z týkového dřeva je perfektním řešením na malou terasu nebo balkón. Jednoduchým mávnutím ruky je postavena a díky zakulaceným rohům a úzkým laťkám je také bez sedáku velmi pohodlná.

Skladování

Naše zahradní židle je sklopná a umožňuje jednoduché a velmi skladné uschování. Díky této funkci lze využít prostor na balkóně či terase efektivněji. Navíc je vhodná ke skládání při konci sezóny, nezabere mnoho místa a lze ji uskladnit i v bytě.

Přírodní produkt

Dřevěný nábytek je přírodním produktem se zvláštním kouzlem, vyzařuje přirozenost, pohodlí, odolnost a nadčasovou eleganci. Týkové dřevo se vyznačuje vysokou odolností proti vlivu počasí, což je vynikající vlastnost pro použití pro vnější prostory.

Pro udržení teplého tónu dřeva doporučujeme pravidelnou údržbu dřeva týkovým olejem. Neošetřené týkové dřevo se po určité době zabarví stříbrnošedou patinou.

Pozor na přirozenost dřeva

Myslete na to! Dřevo je živý materiál, drobné trhlinky a postupná změna barvy patří k normálnímu chování tvrdých dřev. Pro naše produkty používáme pouze dřeva z hlídaných pěsteb, abychom zajišťovali ekologickou udržitelnost.

Závěr

V našem shopu naleznete vedle vhodného sedáku i vhodný stůl nebo týkový olej k péči o Váši zahradní židli, ale i jiné produkty pro dům a zahradu. Můžete se také těšit na kvalitní materiály a precizní zpracování, což je pro nás samozřejmé.

Skladací zahradní židle

Zvolte kvalitu a užívejte si svou zahradu v plné pohodě!

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.