Bavlněné prostěradlo s gumou v světlé modré barvě – velikost 160×200 cm

Dobrý a klidný spánek je lékem na všechny starosti, nejlepším možným odpočinkem a přirozenou potřebou lidského těla. Potřebujete nejen pohodlnou postel a matraci, ale skvělé teplé povlečení a prostěradlo, které nebude dráždit pokožku a dokonale se přizpůsobí matraci.

Kde je postel tam je i matrace, kde je matrace je i prostěradlo případně i hygienický chránič. Prostěradlo z naší nabídky je doplněno o pružnou gumu, která Vám zajistí správnou a trvalou polohu prostěradla na matraci.

Velikosti

V naší nabídce naleznete všechny tyto klasické rozměry prostěradel – 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200 i 180×200 cm.

Složení

Složení prostěradla je klíčové pro to, aby se dobře nosilo a bylo příjemné na těle. Bavlna je hypoalergenní materiál, který nevylučuje alergické reakce. Polyester zase zajišťuje, že prostěradlo dobře drží svůj tvar.

Složení 80% bavlna, 20% polyester

Maximální výška matrace

Je důležité zvolit správnou velikost prostěradla, aby se dobře přizpůsobilo matraci. Naše prostěradlo s gumou je vhodné na maximální výšku matrace 25 cm.

Pokud hledáte kvalitní a příjemné prostěradlo, zkuste naše bavlněné prostěradlo s gumou v světlé modré barvě. Navštivte internetový obchod Esrom.cz a objednejte si ho ještě dnes.

Ilustrativní obrázek bavlněného prostěradla s gumou
Ilustrativní obrázek bavlněného prostěradla s gumou

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.