Béžový koberec z recyklovaného plastu Kave Home Rodhe – trendy a ekologické řešení

Šetřete planetu a pořiďte si koberec Rodhe od Kave Home, který je vyráběn z recyklovaných polyethylenových vláken. Tento koberec je nejenom trendy a stylový, ale také velmi ekologický.

Silný a odolný koberec pro interiér i exteriér

Díky použití recyklovaných plastových vláken je tento koberec značně silný a odolný. Můžete ho tedy s klidem použít i jako venkovní koberec a nebát se, že by se brzy opotřeboval. Nicméně, je vhodné ho chránit před nepříznivým počasím, abyste si mohli užít jeho krásu co nejdéle.

Koberec Rodhe od Kave Home pro Vaše bývaní

Béžový koberec Rodhe od Kave Home je moderní kouskem, který skvěle zapadne do každého interiéru. Vybrat si můžete z několika velikostí a tloušťek, takže ho lze přizpůsobit podle velikosti Vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Jeho jemná bavlněná povrchová úprava ho dělá velmi příjemným na dotek i pro Vaše děti.

Koberec Rodhe od Kave Home je nejenom skvělým doplňkem interiéru, ale také prvním krokem k ekologickému životnímu stylu. Proto se rozhodně nebojte a investujte do tohoto krásného kusu, který je navíc ekologický a šetrný k naší planetě.

Béžový koberec z recyklovaného plastu Kave Home Rodhe

Béžový koberec z recyklovaného plastu Kave Home Rodhe o velikosti 150 cm si můžete zakoupit na stránkách našeho e-shopu za skvělou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.