Bílé povlečení z bavlněného saténu s motivem lesa a motýlů pro jednolůžko 135×200 cm od Butter Kings


Pořiďte si krásné a kvalitní bílé povlečení z bavlněného saténu s motivem lesa a motýlů pro jednolůžko 135×200 cm od Butter Kings

Bílé povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu 135×200 cm je nejen praktické, ale také krásné a elegantní. Tento produkt od Butter Kings zaujme nejen svým designem, ale také kvalitou zpracování. Bavlněný satén je jedním z nejkvalitnějších materiálů, které jsou vhodné na výrobu luxusních povlečení, díky jemnosti a měkkosti tkaniny si ho zamilujete na první dotek.

Bílá barva je universální, hodí se do jakéhokoliv interiéru a dokonale dotvoří příjemnou atmosféru v ložnici. Vzor s motivem lesa a motýlů zase dodá povlečení na jednolůžko 135×200 cm originality a zajímavosti. Motýli a lekníny dotvářejí celkový dojem lesa a přenáší nás do přírody. Krása přírody se tak dostane až do vaší ložnice!

Kliknutím na odkaz https://www.velkynabytek.cz/produkt/bile-povleceni-na-jednoluzko-z-bavlneneho-satenu-135m200-cm-forest-butter-kings se dostanete k produktu na stránkách velkynabytek.cz.

Kvalitní bavlněný satén od Butter Kings

Butter Kings patří mezi renomované značky, když je řeč o kvalitě luxusního lůžkovinového textilu. Butter Kings se neustále snaží nabídnout kvalitní a originální produkty, které zaujmou svým designem a především kvalitou výroby.

Bavlněný satén, ze kterého je povlečení na jednolůžko 135×200 cm vyrobené, se vyznačuje jemností, svěžestí a příjemným leskem. Saténová tkanina má hebký povrch a je příjemná na dotek. Navíc je odolná vůči opotřebení a má vyšší gramáž, než ostatní tkaniny. Proto se nekrčí a neprokluzuje se. Bavlněný satén také perfektně odtahuje vlhkost, díky čemuž je ideální volbou pro nadměrně potící se jedince.

Královský design pro královské spaní

Bílé povlečení na jednolůžko 135×200 cm s motivem lesa a motýlů je královským produktem, který si zamilujete na první pohled. Design s motivem lesa a motýlů se hodí k jakémukoliv typu interiéru, ať již je váš vkus směrem k modernímu minimalismu, romantickému stylu nebo rustikálnímu charmantu.

Výhodou takového bílého povlečení je jeho nadčasovost a široká univerzálnost, díky čemuž jej můžete využít naplno v různých obdobích a dle různých nálad. Navíc krásně vyniknou barevné doplňky a dekorace, které do ložnice umístíte.

Závěr

Bílé povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu 135×200 cm s motivem lesa a motýlů od Butter Kings je luxusním produktem, dávajícím nám nahlédnout do krásy přírody i v našem domově. Využití kvalitního materiálu a precizní zpracování tvoří krásnou hru linii, měkkosti a jemnosti, které se dotknou i našeho nitra. Koupí tohoto povlečení si tak nejen pořídíte základní prvek na spaní, ale zároveň i krásný doplněk do interiéru ložnice.

Bílé povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu 135x200 cm

Zdroj obrázku: velkynabytek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.