Bodové svítidlo Novel – inovativní design a kvalitní osvětlení

Bodové svítidlo Novel od značky NOVEL je skvělým řešením pro moderní interiéry. Kombinuje spolehlivost s trendy vzhledem a nabízí kvalitní osvětlení s LED technologií.

Výborný design i funkčnost

Toto praktické svítidlo se skvěle hodí jak pro stěny, tak stropy v obývacím pokoji, kuchyni, koupelně či ložnici. Sové opálové sklo a poniklovaný kov vytváří moderní a elegantní vzhled, který osvětlí jakýkoliv interiér.

Při výběru svítidla Novel získáte kompletní řešení – zahrnuje LED žárovku, takže nemusíte nic hledat navíc. LED zářivka o šířce cca 10 cm poskytuje teplé bílé světlo s intenzitou 300 LM a teplotou 3000 K.

Pokud hledáte moderní a multifunkční bodové svítidlo, které zkrášlí Vaši domácnost a zároveň poskytuje kvalitní osvětlení, neváhejte sáhnout po svítidle Novel od značky NOVEL.

Jednoduchá instalace a ovládání

Instalace a používání svítidla Novel je velmi jednoduché. Stačí ho jednoduše připevnit na strop či stěnu a připojit na elektrickou síť. Nastavení směru osvětlení je také velmi snadné, natáčivé kulaté stínítko vyhoví každému úhlu.

Navíc svítidlo Novel disponuje moderním designem, který Vám jistě spolehlivě osvětlí Váš interiér.

Kvalita za přijatelnou cenu

Svítidlo Novel je vyrobeno z kvalitních materiálů a disponuje multipurpose funkcemi. Jeho kvalita je tedy naprosto zaručena. Navíc cena tohoto svítidla je velmi příznivá, takže si mohou dovolit pořídit moderní svítidlo i lidé s menším rozpočtem.

Pokud chcete kvalitní osvětlení pro moderní interiéry, svítidlo Novel od značky NOVEL rozhodně nákupem, který nelitujete.

Závěr

Novel bodové svítidlo 4 od značky NOVEL je skvělým řešením pro moderní bydlení. Jeho moderní design a vysoká kvalita osvětlení nezůstane nepovšimnuto a zkrášlí každý interiér. Navíc cenu svítidla lze považovat za velmi přijatelnou vzhledem k jeho kvalitě a multifunkčnosti.

Pokud chcete mít moderní a kvalitní svítidlo za přijatelnou cenu, zvolte nový světlovod NOVEL.

Světlo Novel 4

Zdroj: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/novel-bodove-svitidlo-4

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.