Casarredo GEBO obývací stěna – moderní kombinace šedé a bílého lesku

Elegantní obývací stěna GEBO. Design této stěny spojuje působivou a kontrastní kombinaci dvou barev – šedou a bílou. Korpus stěny je vyroben z kvalitního laminátu (16 mm) v šedé barvě, zatímco dvířka jsou z MDF desky v bílém lesku.

Krása v detailu

Tato moderní obývací stěna obsahuje celou řadu dílů – TV stolek (220x39x41 cm), dvě závěsné vitríny s prosklenými dveřmi (40x100x30 cm), a panel s policemi (šířka police 92 cm a deska na zadní stěnu 39×100 cm). To vše tvoří dokonalou kombinaci a vytváří skvělý prostor pro váš obývací pokoj.

Tento kus nábytku je nejen elegantní, ale také velmi praktický. To vše díky četným úložným prostorům – vitríny na výstavu dekorativních předmětů, police pro knihy, a dostatek místa pod televizorem pro uspořádání veškeré techniky.

Záře v temnotách

K sestavě je možno zvlášť dokoupit LED osvětlení do vitrín. Osvětlení dokreslí příjemnou atmosféru a vnese do interiéru obývacího pokoje ještě větší míru elegancie.

Demontované, ale sestavené ve vteřině

Obývací stěna se prodává vcelku, jednotlivé díly nelze koupit zvlášť. To znamená, že si uživatel zakoupí jeden celek, který bude přicházet v demontovaném stavu. Nicméně, díky snadné montáži a dodaným návodům na sestavení, vám pobyt v garáži nebo v suchu zaručeně nehrozí.

Za skvělou cenu si můžete pořídit obývací stěnu, která skvěle zapadne do vašeho interiéru a nejen, že bude praktická, ale také velmi vkusná. Tak proč neriskovat a pořídit si Casarredo GEBO obývací stěnu ještě dnes?

Casarredo GEBO obývací stěna
Casarredo GEBO obývací stěna
Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.