Dekorativní krabice na hračky pro kočky ve stylu Cat šedé barvy od DekorStyle Box

Každé dítě má rádo hračky, proto se vyplatí mít krabici, do které je může po skončení hry vhodit. Zde bude perfektním řešením lehký a prostorný plstěný koš. Kromě uložení hraček se dá využít i k uložení dek, knížek nebo oblečení. Nádoba je navíc ozdobena plstěnými zvířecími oušky, což jí dodává kouzlo a dělá z ní půvabnou dekoraci do dětského pokoje.

Specifikace:

  • Materiál: filc
  • Výška: 32 cm
  • Šířka: 32 cm
  • Hloubka: 32 cm

Tento konkrétní koš na hračky je ve stylu Cat šedé barvy a je vyráběn firmou DekorStyle Box. Je k dispozici na internetových stránkách a lze ho snadno objednat. Navržen je tak, aby byl praktický a zároveň s nádechem estetického designu. Je vhodný nejen pro dětské pokoje, ale i pro jakýkoliv jiný interiér, kde se počítá s úložným prostorem a s ohledem na to, aby vše vypadalo stylově.

Použití koše na hračky a další věci je velmi jednoduché. Stačí ho otevřít, vložit do něj hračky, knížky nebo jiné věci, které chcete mít na dosah a zavřít ho. Koš si můžete umístit na policu, na zemi nebo na jakýkoliv jiný dostatečně rovný povrch. Jeho údržba je velmi snadná, stačí jej občas vyprášit nebo vyluxovat. Při silnějším znečištění se doporučuje použít vlhkou utěrku a pokud je potřeba, můžete koš vymýt i vlažnou vodou.

Dekorativní krabice na hračky pro kočky ve stylu Cat šedé barvy od DekorStyle Box

Košík na hračky je krásnou a praktickou věcí pro každé dítě, ale může být i skvělým dárkem pro kamarádku nebo kamaráda, kterému se právě narodilo miminko nebo si staví nový byt.

Závěr

je dokonalou volbou pro všechny rodiče, kteří hledají praktické řešení pro uložení hraček a dalších věcí. S jejím nákupem nebudete litovat a určitě si ji oblíbíte. Je to výborná volba, která kromě své praktičnosti tvoří i stylový prvek v každém interiéru. Jestliže hledáte něco, co se hodí do dětského pokoje, je toto řešení pro vás tou správnou volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.