Dílnětám od Fieldmanna


Luxusní set

Pro každého, kdo hledá pohodlí a kvalitu

Fieldmann sada zahradního nábytku Charlotte 6 je přesně to, co potřebujete. Set se skládá ze šesti křesel a stolu s dřevo-plastovou deskou a hliníkovou konstrukcí. Velikost stolu je 150 x 90 x 74 cm, takže se na něj bez problémů vejde až šest osob.

Kvalita a pohodlí jsou u tohoto nábytku na prvním místě. Každé křeslo má zádovou opěrku, kterou lze nastavit do pěti různých poloh. Dvojitá výplň ze syntetické tkaniny pak zajistí pohodlné posezení i bez podsedáků. Nábytek nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, takže se můžete plně soustředit na to, jak si zahradní set užít.

Vhodné pro venkovní i vnitřní použití

Chcete si užít pohodlí a kvalitu Fieldmann zahradního nábytku Charlotte 6 nejen na zahradě, ale i v bytě? To není problém. Nábytek je vhodný pro venkovní i vnitřní použití, takže ho můžete umístit tam, kam se vám nejlépe hodí. Ať už je to na zahrádce, balkóně, terase či v obývacím pokoji, tento set charakterizuje jak svou kvalitou tak i nadčasovým designem.

Výhodné a praktické řešení

Ani nemusíte přemýšlet nad komplexním nákupem jednotlivých kusů zahradního nábytku, tento set je to, co potřebujete. Fieldmann sada zahradního nábytku Charlotte 6 je výhodným a praktickým řešením pro každého, kdo hledá kvalitu, pohodlí a stylový design.

Navíc, pokud si set zakoupíte nyní na https://www.nabytekted.cz/produkt/fieldmann-sada-zahradniho-nabytku-charlotte-6, budete ho moci mít již brzy u sebe doma a užívat si krásné letní dny v pohodlí vašeho nového zahradního nábytku.

Set Fieldmann sada zahradního nábytku Charlotte 6

Polohovatelné křeslo
Dřevo-plastová deska stolu

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.