Komoda s prosklením Lyon: elegantní kousek do moderního interiéru s osvětlením a bílým leskem

Komoda s prosklením z programu Lyon – moderní minimalistický styl nábytku podtrhují zajímavě řešené rámy s podsvícením, které vytváří působivé linie v horizontálním i vertikálním směru. Nábytek v lesklém bílém provedení můžete navíc snadno sladit s jakýmikoliv barvami vašeho interieru.

Elegantní kousek do moderního interiéru

Krásná komoda s prosklením Lyon se stane doplňkem vašeho interiéru, který dodá vášmu domovu neopakovatelný šmrnc. Vyrobena je ze kvalitních materiálů a její výroba je pečlivě zpracována do nejmenšího detailu. Pokud si ji pořídíte, určitě se vám stane nejen praktickým prvkem, ale také dominantou vašeho pokoje.

Zajímavě řešené rámy s podsvícením

Jak již bylo zmíněno výše, komoda disponuje unikátním podsvícením, díky kterému vytváří působivé linie v horizontálním i vertikálním směru. Tento prvek jí dodává zajímavý designový prvek, který zaujme všechny vaše hosty. Navíc, díky osvětlení uvnitř komody, si můžete být jistí správným umístěním a vždy najdete, co hledáte.

Bílý lesk pro sladění s jakýmikoliv barvami interiéru

Lesklé bílé provedení komody je jedinečné a snadno se sladí s dalšími barvami, které vám domov zdobí. Díky tomu se stane vynikajícím prvkem do každého interiéru. Navíc, bílá barva sama o sobě vytváří optický dojem většího prostoru, takže pokud máte menší pokoje, tuto komodu určitě oceníte.

Pokud vás tedy zaujala tato designová komoda, doporučuji se podívat na stránku s produktem, kde najdete další informace a můžete si ji ihned objednat.

Komoda s prosklením Lyon

Hodně štěstí s vaším novým nábytkem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.