Kvalitní stropní svítidlo TooLight SIENA GY180404


Ocelový klenot pro moderní interiér

Stropní svítidlo je vyrobeno s maximálním zaměřením na detaily. Geometrický tvar a industriální styl skvěle doplní moderní interiér domovů i komerčních prostor. Na výrobu svítidla byla použita ta nejkvalitnější ocel, která byla v průběhu dalších výrobních fází pokryta několikanásobnou vrstvou antistatického smaltu. Tato technologie chrání svítidlo proti poškrábání a jinému mechanickému poškození.

TooLight SIENA GY180404

Specifikace produktu

  • Série: Siena
  • Model: GY180404
  • Typ svítidla: stropní/závěsné
  • Typ žárovky: E27
  • Zdroj napájení: elektrická síť
  • Žárovka není součástí lampy.

Proč si pořídit svítidlo TooLight SIENA GY180404?

1. Kvalitní materiály

TooLight SIENA GY180404 je vyrobeno z nejkvalitnější oceli. V průběhu výroby byla ocel chráněna několikanásobnou vrstvou antistatického smaltu, což zajišťuje, že svítidlo bude chráněno proti poškrábání a jiným mechanickým poškozením.

TooLight SIENA GY180404

2. Moderní design pro každý domov

Design svítidla TooLight SIENA GY180404 je velmi moderní a minimalistický. Svítidlo přitahuje pozornost svým geometrickým tvarem a industrializovaným vzhledem. Je vhodné pro moderní interiéry domů i kancelářských prostor.

3. Jednoduchá instalace

Instalace svítidla TooLight SIENA GY180404 je velmi jednoduchá. Stačí ho připevnit ke stropu a zapojit do elektrické sítě.

TooLight SIENA GY180404

Kde koupit stropní svítidlo TooLight SIENA GY180404?

Pokud hledáte kvalitní stropní svítidlo pro moderní interiéry, doporučujeme vám TooLight SIENA GY180404. Toto svítidlo můžete zakoupit na našem e-shopu na adrese https://www.nabytekhned.cz/produkt/toolight-stropni-svitidlo-siena-gy180404. Na našem webu najdete široký výběr moderních svítidel pro vaše interiéry i exteriéry.

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.