Moderní obdélníková sprchová vanička Laufen Pro v antracitovém provedení

Moderní obdélníková sprchová vanička Laufen Pro je vynikající volbou pro každé moderní koupelny. Je vyrobena z Marbondu, což zaručuje nejenom vysokou kvalitu, ale také dlouhou životnost vaničky.

Tento produkt má rozměry 140x90x4,2 cm, takže se perfektně hodí do velkých koupelen, kde máte více místa na instalaci sprchové kabiny. Obdélníkový tvar vaničky je elegantní a moderní, takže se určitě bude hodit do vaší koupelny.

Barva antracit

Sprchová vanička Laufen Pro je dostupná v několika barevných provedeních, ale my se zde zaměříme na antracitovou variantu. Tato barva je velice oblíbená v moderních interiérech a je perfektní volbou pro ty, kteří hledají něco výjimečného.

Pro zobrazení produktu a jeho případnou objednávku navštivte tento odkaz.

Balení bez sifonu a nožiček

Při nákupu sprchové vaničky je důležité vědět, co všechno je součástí balení. Sprchová vanička Laufen Pro je dodávána bez sifonu a nožiček, takže tyto části je nutné zakoupit samostatně. Pokud si nejste jisti, jaké součásti budete potřebovat, obraťte se na odborníka, který vám poradí.

Obrázky

obrazek1

obrazek2

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.