Nákup s elegancí: Rolser Jet Tweed JOY nákupní taška na kolečkách v tmavě modré barvě


Pomocník pro nákupy na kolečkách

Nechcete už nosit těžké nákupy v rukou? Pomůže vám tato nákupní taška na kolečkách, která vám výrazně usnadní práci.

Kompaktní a stabilní konstrukce

Výrobci využili pro podvozek JOY ultralehké materiály, jako je hliník, lehčený EVA a vysoce kvalitní kopolymery. Všechny složky navíc dodávají konstrukci vynikající odolnost a tím i dobrou nosnost. JOY se i přes svou lehkost (jen 0,94 kg) a prostorovou úspornost komfortem i stabilitou vyrovná klasickým velkým vozíkům.

Snadná ovládání

Dvojice pevných kol se velmi snadno ovládá a zároveň je dostatečně masivní. Kompaktní vozík složíte i rozložíte jediným pohybem, stačí jen sklopit základnu s přední opěrkou. Ergonomické držadlo v ruce neklouže, což vám zajistí pohodlnou jízdu.

Výjimečně odolný materiál

Jet Tweed je velmi lehká a přitom odolná taška na kolečkách. Nový moderní design „Tweed“ je velmi praktický proti ušpinění. Polyesterová textilie je nepromokavá a velmi odolná i při každodenní zátěži. Zavírá se na stahovací šňůrku.

Parametry nákupní tašky JOY

Doporučené zatížení: 25 kg

Rozměry tašky: 34 x 19 x 62 cm (š x h x v)

Hmotnost podvozku: 0,94 kg / hmotnost podvozku s taškou: 1,48 kg

Počet vnitřních kapes: 1 / počet vnějších kapes: 0

Skládací rukojeť: ne

Úchytka na nákupní vozík: ne

Termo přihrádka: ne

Dlouholetá záruka

Prodloužená záruka 3 roky.

Nákupní taška na kolečkách Rolser Jet Tweed JOY zepředu

Chtěli byste mít lepší zážitek z nakupování? Zkuste nákupní tašku na kolečkách Rolser Jet Tweed JOY v tmavě modré barvě. Její nízká hmotnost a pevná konstrukce umožní bez námahy přepravovat těžké nákupy. Polyesterová textilie zaručuje odolnost proti ušpinění a nepromokavost. V nitru najdete jednu kapsu pro drobnosti a malé nákupy. Jednoduše si ji stačí připevnit k sobě pomocí stahovací šňůrky a můžete vyrazit vesele nakupovat. Udělejte si radost a ulehčete si práci díky této úžasné nákupní tašce.

Nákupní taška na kolečkách Rolser Jet Tweed JOY z boku

Nákupní taška se dá snadno složit a uschovat i na malém prostoru. Pokud nechcete nosit těž

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.