Nardi Costa – židle pro pohodlné posezení v zahradě


Design s retro nádechem

Nardi Costa hledá inspiraci a koncept u židlí vyráběných v 60. letech 20. století. Tento design má příjemný nádech retro stylu, který se jen tak neomrzí. Navíc, tento styl se vždy dá kombinovat s různými dekoračními prvky, čímž můžete interiér či exteriér posunout do úplně nového levelu.

Vhodné pro venkovní použití

Zahradní židle Nardi Costa se hodí do jakéhokoli interiéru a exterieru. Celoplastové zpracování zajišťuje vhodnost pro venkovní použití – skládací židle je praktický doplněk jak pro zahradu, tak pro altán, balkon i terasu. Bohatá nabídka barev nechá vybrat ty správné krásné odstíny i pro Vás.

Nardi Costa - židle pro pohodlné posezení v zahradě

Skladnost jako bonus

Příjemným bonusem je možnost židle stohovat. Díky tomu zabírá minimum místa a snadno se uskladní. To je skvělé zejména pro ty, kdo omezují množství nábytku na balkóně či terase. Bohužel, tento fakt se nemusí týkat pohodlí – Nardi Costa je zárukou pohodlného posezení na Vaší zahradě.

Nardi Costa - židle pro pohodlné posezení v zahradě

Závěr

Nardi Costa je židle, která zaujme svým designem, barevnou škálou i skladností. Jsou to prvky, které dohromady spolehlivě zajišťují praktičnost, estetičnost a pohodlí. Proto je zahradní židle od Nardi Costa vybízí velkou pro finální rozhodnutí.

Neváhejte a objednejte si Nardi Costuještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.