Nové interiérové dveře Naturel Evan pravé 80 cm v bílé barvě – moderní a kvalitní řešení pro váš interiér


Nové interiérové dveře Naturel Evan pravé 80 cm v bílé barvě

Moderní a kvalitní řešení pro váš interiér

Moderní celolakované interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Nové interiérové dveře Naturel Evan přináší moderní a elegantní řešení pro váš interiér. Kromě své krásy jsou také velmi kvalitní a odolné. Dveře mají rozměr 80 cm a jsou v pravé výstupové provedení.

Rámová konstrukce s MDF rámem, ekologický UV vytvrzený lak. To jsou jen některé ze skvělých vlastností těchto dveří. Díky rámové konstrukci s MDF rámem jsou dveře nejen pevné, ale i velmi stabilní. Ekologický UV vytvrzený lak poskytuje dveřím perfektní povrchovou úpravu, která odolává opotřebení a ultravioletovému záření.

Jednoduchá montáž

Pokud jste si již oblíbili obložkové zárubně, nemusíte se bát. Tyto interiérové dveře je možné osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě, tak i do obložkové zárubně. Díky tomu se vám nebude muset přizpůsobovat celá místnost, ale dveře budou skvěle sedět ve vašem výběru.

Bezpečnost především

Dveře mají BB zámek na klíč (rozteč 72 mm), což poskytuje maximální bezpečnost. Díky němu tak nebudete muset mít strach z toho, že by mohl kdokoliv vstoupit do vašeho interiéru bez vašeho souhlasu.

Odkaz na tento produkt naleznete na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-evan-prave-80-cm-bile-evan380p, kde si můžete prohlédnout další informace o tomto produktu.

Interiérové dveře Naturel Evan pravé 80 cm v bílé barvě

Celolakované interiérové dveře Naturel Evan jsou dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí, aby jejich interiér vynikal svou elegancí a moderností. Vybírejte z nejbarevnějších možností interiérových dveří na trhu a nebojte se posunout svůj interiér dál.

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.