Nově příchozí: Šatní skříň Humno 2 s zrcadlem a vzorem staré desky v bílé, černé nebo vzoru staré desky


Praktický a nadčasový kus nábytku

Posuvná šatní skříň Humno potěší oko nadčasovým vzorem dveří a jednoduchými liniemi. Pokud hledáte kus nábytku, který kombinuje styl a funkčnost, může být Humno 2 tou správnou volbou. Tento kus nábytku se snadno přizpůsobí vašemu stylu a vkusu.

Zrcadlové dveře pro větší prostorový efekt

Pokud cítíte, že potřebujete více prostoru, zrcadlové dveře Šatní skříně Humno 2 vám pomohou. Zvětší vizuálně prostor vaší místnosti a ušetří místo ve vašem bytě.

Vyberte si z tří variant

Šatní skříň Humno 2 se zrcadlem a vzorem staré desky je k dispozici v třech různých provedeních: v bílé, černé nebo vzoru staré desky. Zvolte si tu, která nejlépe padne k vašim zbylým kusům nábytku .

Kvalitní materiály pro jistotu dlouhodobého používání

Korpus šatní skříně Humno 2 je vyroben z laminovaných desek o tloušťce 16 mm a zakončen je dýhou z PVC o tloušťce 0,5 mm. Toto zajišťuje dlouhodobou životnost a odolnost kusu nábytku.

Rukojeti šatní skříně jsou vyrobeny z černého plastu a lišty dveří jsou z hliníku. Zadní deska je vyrobena z HDF pro větší stabilitu a robustnost skříně. Díky využití kvalitních materiálů se budete moci těšit z dlouhodobého používání tohoto kusu nábytku.

Velkorysé rozměry

Šířka, výška a hloubka šatní skříně Humno 2 jsou 180x200x62 cm. Tento kus nábytku vám poskytne dostatečný prostor pro uspořádání vašich osobních věcí.

Posuvný systém od firmy BIMAK

Šatní skříň Humno 2 je vybavena posuvným systémem od firmy BIMAK. Tento systém zajišťuje snadné a plynulé otevírání a zavírání dveří. Díky tomuto systému budete mít všechny vaše věci snadno dostupné.

Jednoduchá montáž

Šatní skříň Humno 2 se zrcadlem a vzorem staré desky je dodávána v demontu. Montáž tohoto kusu nábytku je velmi snadná a díky přiloženému návodu na montáž ji zvládnete i sami.

Závěr

Pokud hledáte kus nábytku, který vám poskytne dostatečný prostor pro vaše osobní věci, zároveň se hodí k vašemu vkusu a stylu a je kvalitně zpracován, šatní skříň Humno 2 s zrcadlem a vzorem staré desky je tou správnou volbou. Vyberte si z tří variant a těšte se na praktický a nadčasový kus nábytku, který vám poslouží po mnoho let. Pokud vás zaujala, více informací najdete na stránkách www.nabytekprehledne.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.