Nový rošt pro skvělé tempo spánku: TWINPACK Kondela Rošt 80×200 cm


Provedení

Rošt o rozměrech 80×200 cm z ohýbaných březových lamel osazených v plastových pouzdrech na rámu roštu.

Tento nový rošt se stal jednou z nejvyhledávanějších položek, které v současnosti můžete v kategorii nábytku zakoupit. Pokud jste přemýšleli o modernizaci svého ložnice, nový rošt Kondela by mohl být tou správnou volbou.

Ideálně se přizpůsobuje tvaru a hmotnosti těla, což poskytuje plný komfort spánku a garantuje zdravý odpočinek.

Použitím ohýbaných březových lamel, které jsou osazeny v plastových pouzdrech na rámu roštu, lze dosáhnout toho, že rošt se dokonale přizpůsobí vaší postavě a váze těla. Tuto specifickou vlastnost využijete při každodenním spánku a budete si jej opakovat i zdlouhavými pracovními dny, kdy potřebujete pocit úplného odpočinku.

Počet lamel: 28

Při výrobě bylo použito velké množství ohýbaných březových lamel, které jsou osazeny na rámu kotoučovitě pohyblivými pouzdry. Celkem zde najdete 28 lamel, což je více než dostačující pro to, aby rošt plnil svou funkci při každodenním užívání.

Tento rošt se ideálně hodí do jednolůžka a skvěle vyplňuje celou plochu. Vysokou kvalitu zpracování si všimnete okamžitě po rozbalení, a to se stanou vaše sny o skvělém odpočinku skutečností.

Tento rošt doporučujeme do jednolůžka a v kombinaci s matracemi KOMBILATEX, JOLA, MONTANA, PALMEA, TEMPO či KATARINA (viz související zboží).

Závěrem můžeme říci, že pokud hledáte k nákupu kvalitní rošt, který vám poskytne tu správnou a zdravou dávku odpočinku, ideálně kombinovaný s vysoce kvalitními matracemi z naší nabídky výběrového nábytku, pak je tento nový rošt Twinpack Kondela zcela určitě tou správnou volbou. Pokud si ho zakoupíte u nás na stránkách, garantujeme vám, že vám dorazí v nejlepší možné kvalitě, aby vaše cesta za skvělým odpočinkem mohla začít co nejdříve.

Nový rošt pro skvělé tempo spánku: TWINPACK Kondela Rošt 80x200 cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.