Opviq Stropní svítidlo Hany II v zlaté/černé barvě – recenze a popis vlastností


Stropní světlo, které vnese do vašeho interiéru harmonii

Stropní svítidlo ze série Hany od společnosti Opviq je skvělým způsobem, jak do vašeho domova vnést harmonii a jednoduchou eleganci. Své využití najde ve všech typech interiérů, včetně obývacího pokoje, jídelny nebo komerčních prostor.

Stropní svítidlo Hany II je vyrobeno z kovu v kombinaci zlaté a černé barvy, což dodává tomuto modernímu světlu přirozený a vkusný vzhled. Své místo najde v každém interiéru, bez ohledu na jeho styl a umožní vám vytvořit si dokonalou atmosféru z každé místnosti, do které ho umístíte.

Nastavitelný stylový prvek

Toto stropní světlo ze série Hany má jedinečný design, který mu umožňuje zapadnout do každého prostoru. Svítidlo je nastavitelné podle vašich požadavků, takže si můžete být jisti, že bude vyhovovat vašim potřebám a představám o perfektní atmosféře. Navíc vám jeho jednoduchý a elegantní design dovolí, aby harmonicky zapadlo do vaší místnosti a stalo se tím významným doplňkem interiéru.

Opviq Stropní svítidlo Hany II je k dostání na bestnabytek.cz!

Specifikace produktu

Pokud se rozhodnete pro stropní svítidlo Hany II, získáte světlo moderního stylu, které splní všechna vaše očekávání. Svítidlo je vyrobeno z kovu a skla, což mu dodává krásný vzhled a zároveň zajišťuje optimální osvětlení. Světlo se do místnosti dostává skrz rovné a průhledné skleněné desky, které dokáží účinně rozptýlit světlo. Můžete zapojit 3 žárovky s držáky E27 s maximálním výkonem 40 W.

Stropní světlo Hany II

Kromě toho, stropní svítidlo Hany II je vynikající světlem pro velké místnosti, jelikož má rozměry 70 x 116 cm a výšku svítidla 18 cm (výška světla je nastavitelná). To zajišťuje optimální množství světla, které se do místnosti dostane a zaručuje, že světlo neunikne do zbytečných směrů.

Závěr

Opviq Stropní svítidlo Hany II v zlaté/černé barvě je vynikající volbou pro každého, kdo hledá moderní světlo, které bude vyhovovat významným doplňkem interiéru. Toto světlo má jednoduchý a elegantní design, který se snadno přizpůsobí vašim požadavkům a požadavkům vašeho interiéru. Své místo najde v každé místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, jídelnu nebo kancelář.

Podívejte se i na další svítidla ze série Hany a rozveselte svůj interiér i v těch nejtmavších dnech!

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.