Postel Capri s nočními stolky 180×200 cm v dub wotan/bílé barvě

Postel s nočními stolky z designové kolekce Capri. Optika rozpraskaného dubového dřeva zaujme na pohled a působí jako přírodní dekorativní prvek. Nábytek s hnědými akcenty dřevodekoru a výraznými suky tak vytvoří dokonalé prostředí pro útulně zařízený domov.

Moderní a funkcionalistický design

Postel Capri s nočními stolky je ideální volbou pro moderní a funkcionalisticky zařízené interiéry. Kombinace dřevěných prvků s bílou barvou vytváří působivý kontrast a dodává místnosti svěžest a vzdušnost. Postel disponuje úložným prostorem pod matrací, který je velmi užitečný pro uložení poštýlek nebo sezónního oblečení.

Postel Capri s nočními stolky

Vysoce kvalitní materiály

Postel Capri s nočními stolky je vyrobená z kvalitních materiálů, které zaručují stabilitu a robustnost. Dřevěný masiv je povrchově upraven a lakován, což zajišťuje vysokou odolnost proti povrchovému poškození a zároveň snadnou údržbu. Noční stolky jsou pevně ukotvené k posteli, což zaručuje stabilitu i při posunování nebo přikládání většího zatížení.

Detal nočního stolku postele Capri

Kde zakoupit postel Capri s nočními stolky?

Postel Capri s nočními stolky je k dostání v internetovém obchodě Velký Nábytek. Internetový obchod nabízí širokou škálu nábytku a doplňků do domácnosti, které splní požadavky i nejnáročnějších zákazníků. Pro odborné poradenství, nebo představení sortimentu se můžete vydat i do kamenné prodejny Velký Nábytek.

Obývací pokoj s postelí Capri

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.