Recenze: HALMAR Jídelní židle Mariah 2 v bílo-olsinovém provedení

Jídelní židle ze série Mariah se díky svému jednoduchému designu bude hodit do všech typů interiérů. Židle je vyrobena z masivního bukového dřeva v bílé barvě a sedák židle je vyroben z MDF desky v dekoru olše.

HALMAR Jídelní židle Mariah 2

Design a materiál

Jak už bylo zmíněno, HALMAR Jídelní židle Mariah 2 se vyznačuje svým jednoduchým designem, který se hodí do všech interiérů. Je to však jen první dojem, který udělá na vás tato židle. Po bližším zkoumání si totiž uvědomíte, že kromě své jednoduchosti se židle může pochlubit i kvalitním materiálem. Je totiž vyrobena z masivního bukového dřeva, což zaručuje její pevnost a stabilnost. Navíc díky tomuto materiálu má židle i velmi dlouhou životnost.

Sedák židle je vyroben z MDF desky v dekoru olše. Tento materiál je známý svou pevností a odolností vůči vlhkosti, což je důležité při jejím používání jako jídelní židle. Celkově lze tedy říci, že HALMAR Jídelní židle Mariah 2 je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, které ji činí stabilní a odolnou.

Detail sedáku židle

Rozměry

HALMAR Jídelní židle Mariah 2 má šířku 45 cm, hloubku 43 cm a výšku 90 cm. Váží pouhých 5,8 kg, což z ní dělá velmi lehkou a snadno přenosnou židli, kterou můžete snadno přesouvat po vašem bytě nebo domě. Je to také ideální řešení pro menší prostory, kde každý centimetr znamená hodně.

Podívejte se i na další výrobky ze série Mariah

HALMAR nabízí celou řadu nábytku ve stejném designu jako jídelní židle Mariah 2. Můžete si tak sestavit celou sestavu pro váš jídelní prostor. Mezi další produkty patří například stůl, konferenční stolek nebo samostatné židle. Pokud tedy hledáte nábytek, který se bude vyznačovat jednoduchým designem a kvalitou, může být série Mariah tou správnou volbou.

Koupit HALMAR Jídelní židle Mariah 2 v bílo-olsinovém provedení

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.