Sada růžových svíček Ego Dekor s hořením 6 h

Ego Dekor ED přichází s novou sadou 2 růžových dlouhých svíček s dobu hoření až 6 hodin. Tyto svíčky nejenže dokonale doplní interiér místnosti, ale také vytvoří příjemnou a romantickou atmosféru.

Popis produktu

Ego Dekor ED je výrobce, který se specializuje na svíčky a doplňky do interiéru. Tato sada růžových svíček je vyrobena z kvalitního vosku a má rozměry 25 x 2,2 cm. Doba hoření této sady svíček je až 6 hodin.

Kompatibilita

Tyto svíčky jsou vhodné do různých typů svícňů a svícnů. Díky svému designu dokonale zapadají i do moderních interiérů. Pokud hledáte originální dekoraci do svého domova, určitě oceníte tuto sadu růžových svíček.

Vhodný dárek

Tato sada růžových svíček je také skvělým dárkem pro vaše blízké. Můžete ji darovat jako svatební dar, jako dárek pro vánoční období nebo prostě jen tak. Svíčky jsou baleny v originálním krabičce a jsou připraveny k okamžitému použití.

Sada růžových svíček Ego Dekor

Kde zakoupit

Pokud vás produkt zaujal, můžete si ho zakoupit na velkynabytek.cz. Tento e-shop nabízí celou řadu produktů pro domácnost a interiéry a má výborné hodnocení od zákazníků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.