Šedý koberec běhoun Maisy – Bloomingville v rozměru 245×75 cm

Pro úplné dokonalé interiérové vybavení se hodí dobře zvážit výběr koberce. Pokud hledáte elegantní, moderní a vznešený kousek, tak by váš zájem mohl upoutat koberec Maisy od značky Bloomingville. Koberec je navržen tak, aby se snadno včlenil do každého interiéru, díky svému střízlivému, nevýraznému designu. Výhodou tohoto modelu je jeho rozměr, protože se jedná o běhoun, vhodný tedy pro chodby nebo dlouhé chodby.

Materiál koberce: 45 % polyester, 43 % bavlna, 8 % vlna, 4 % ostatní látky

Kvalita materiálů u koberec Maisy je vynikající. Výrobce dbal na to, aby koberec byl pevný a dobře odolával opotřebení. Materiál, ze kterého je koberec vyroben, se skládá z 45 % polyesteru, 43 % z bavlny, 8 % z vlny a 4 % ostatních látek. Tato směs materiálů je to, co dělá koberec tak zvláštním, a to nejen kvůli jeho vzhledu, ale i jeho odolnosti.

Když se podíváme na materiály, můžeme si uvědomit, že každý z nich přináší něco zvláštního. Bavlna je zde proto, aby koberec byl jemný na dotek a lehký. Polyester zase slouží k zpevnění vláken a dává koberci pevnost. Vlna je pak látkou, která dává koberci svůj specifický vzhled, texturu a také lehkou kručivost. Kobercový běhoun lépe snáší zátěž než tenká plochá koberec, díky čemuž bude i po mnoha letech užívání stále vypadat jako zbrusu nový.

Díky kvalitnímu výběru materiálů a zpracování je koberec Maisy velmi snadno udržovatelný. Je možné ho čistit pravidelně, například vysavačem, a tak zachovat jeho krásný vzhled i po mnoha letech užívání.

Koberec Bloomingville – elegantní přírůstek do vašeho interiéru

Koberce jsou důležitou součástí interiéru a říká se, že dokážou dokonale podtrhnout a doplnit celkový vzhled dané místnosti. A to platí i pro tento koberec. Jeho střízlivý a moderní design spolu s kvalitními materiály mu dávají nezapomenutelnou atmosféru, kterou si zamilujete. Koberec Maisy od značky Bloomingville je elegantní a nadčasový příklad, jak koberce mohou perfektně zapadat do každého interiéru.

Jeho rozměr také umožňuje pozdní zimní procházky a párování při vstupu do domu s dalšími kusy dekorace, jakými jsou například košíky na boty, židle. Do interiéru je však můžete umístit také do kancelářského prostředí nebo do obchodního prostoru. Ve všech případech bude koberec Maisy vynikat svou jednoduchostí, ale také nadčasovým vzhledem.

Je koberec Maisy to, co hledáte do svého interiéru? Pokud ano, neváhejte a objednejte si ho z online obchodu www.nabytekhned.cz hned teď!

bloomingville koberce Maisy rozměry

bloomingville koberce Maisy

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.