Tmavě zelená čalouněná židle MURET VELVET pro dokonalý interiér


Čalouněná židle MURET VELVET se pyšní elegantním skandinávským stylem. Moderní design a výrazné prošívání dokonale zapadá do moderních salonů, kuchyní, restaurací, barů, exkluzivních obchodů, kosmetických salonů a elegantních kanceláří. Sedadlo je ergonomicky tvarované a opěradlo poskytuje pohodlný odpočinek. Díky nohám z bukového dřeva a rámu z práškové ocele je židle velice stabilní.

Specifikace produktu:

Materiál čalounění: samet

Materiál nohou: bukové dřevo s ochrannými gumovými podložkami

Materiál rámu: prášková ocel

Výška: 72 cm

Hloubka sedadla: 38 cm

Šířka sedadla: 45 cm

Výška ke spodní části sedadla: 40 cm

Výška sedadla: 45 cm

Výška k vyčnívajícím stranám sedadla: 51 cm

Výška opěradla: 32 cm

Šířka opěradla: 42 cm

Rozestup nohou: 39 cm

Barva: tmavě zelená

Proč si vybrat čalouněnou židli MURET VELVET?

Skvělý design: Čalouněná židle MURET VELVET osloví každého, kdo hledá moderní a elegantní nábytek. Její skandinávský styl a výrazné prošívání vyráží dech.

Komfort: Ergonomicky tvarované sedadlo a opěradlo zajistí pohodlí i při delším sezení. Navíc, tmavě zelená barva přidává do interiéru pocit útulnosti.

Stabilita: Nohy z bukového dřeva a rám z práškové ocele zajistí, že se židle MURET VELVET neohnou ani při náročnějším používání.

Čalouněná židle MURET VELVET

Jakou roli hraje barva v interiéru?

Barva jako prostředek výrazu: Barva není v interiéru jen dekorativním prvkem, ale má také velký význam pro náš psychický a emotivní stav. Tmavě zelená barva, kterou má čalouněná židle MURET VELVET, symbolizuje klid, stabilitu a harmonii.

Barva a navození atmosféry: Kromě toho, že barva ovlivňuje naše vnímání, dokáže také aktivně ovlivňovat atmosféru v místnosti. Tmavě zelená barva má navíc schopnost snížit stres a zklidnit mysl, což ji činí skvělou volbou pro interiéry, kde je klid a odpočinek klíčový.

Pokud hledáte skvělou čalouněnou židli pro dokonale sladěný interiér, MURET VELVET je skvělou volbou. Elegantní design, pohodlné sezení a stabilní konstrukce ji dělají jedním z nejlepších kusů nábytku na trhu. Tak neváhejte a nakupujte ji ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.