Tmavo šedá boxspring postel s úložným prostorem Yucca od Mazzini Beds v rozměru 160×200 cm


Ideální spojení vysokého komfortu a elegantního designu

Tmavo šedá boxspring postel s úložným prostorem Yucca od Mazzini Beds v rozměru 160×200 cm je tou správnou volbou, pokud hledáte moderní a pohodlný nábytek, který se hodí do každého interiéru. Postel skvěle zapadne například do ložnice, ale může se využít i v jiných místnostech.

Tmavo šedá boxspring postel s úložným prostorem

Sametová látka s jemným leskem

Sametová látka s jemným leskem nejen dobře vypadá, okouzlí vás i její hebkost a odolnost proti vnějším vlivům. Kvůli vysokému vlasu se ale může během používání lehce změnit. Pokud se chcete posteli více věnovat a pravidelně ji udržovat, bude vám dlouho sloužit.

Sametová látka s jemným leskem

Bohatý úložný prostor a středně tvrdá matrace

Mezi další přednosti postele patří i bohatý úložný prostor a středně tvrdá matrace, která obsahuje 838 kapsových pružin. Pro maximální pohodlí je celé lůžko ještě dovršeno 7 cm krycí vrstvou. Proto máte jistotu, že se na posteli budete cítit jako v oblacích.

Bohatý úložný prostor a středně tvrdá matrace

Tmavo šedá boxspring postel s úložným prostorem je tou správnou volbou

Kvůli rozdílným typům monitorů a jejich kalibraci se barva postele může ve skutečnosti lišit. Musíte tedy počítat s tím, že skutečná barva se může mírně odlišovat od fotografie.

Tmavo šedá boxspring postel s úložným prostorem

Součástí sady je středně tvrdá pružinová matrace (3/5) s 838 pružinami, úložné prostory otevírající se do stran a vrchní matraci (topper) 7 cm vysokou. Tato postel je takovým malým luxusem, který si zaslouží každý z nás.

Tmavo šedá boxspring postel s úložným prostorem

Příspěvek byl publikován v rubrice Parkle a jeho autorem je Parkle. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.